sites
graf
افزایش بازدید کننده ، تبلیغ رایگان برای سایت یا وبلاگ شما
ارزیابی سایت شما

قابل توجه وبمستر ها و وبلاگنویسان عزیز .

میخواهید سایت یا وبلاگ خود را تبلیغ کنید ، احتیاجی به پرداخت های کلیکی ندارید . ما اینکار را به رایگان برایتان انجام می دهیم و علاوه بر آن از امکانات بیشتری نیز بهره مند خواهید بود .
با درج لینک خود در سایت Sites.ir شاهد افزایش قابل توجه بازدید خود شوید .
این سایت به صورت پیشرفته طراحی شده است و اعضا برای بدست آوردن رتبه بالاتر  بصورت کلی یا در گروه بندی خود با هم به  رقابت می پردازند . برای کسب موقعیت مساوی هر سه روز یک بار آمار ریست می شود تا امکان رقابت برای همه فراهم شود . رتبه بندی به هشت روش انجام میشود . که شامل لینک های ورودی یونیک و کل ، لینک های خروجی یونیک و کل ، آرا بازدید کنندگان دوره و کل  و تمامی ورودیهای دوره و کل خواهد بود . کد لینکی نیز به شما داده می شود که با قرار دادن آن در سایت یا وبلاگ خود می توانید بطور لحظه ای رتبه خود را به بازدید کنندگان نشان دهید و آنها را ترغیب به رای به سایت خود کنید که این آرا رتبه شما را در Sites.ir  بالا خواهد برد.
ده لینک اول هر گروه این امکان را می یابند که بنر آنها نیز به نمایش در آید .
لینک یکی از اعضا به صورت اتفاقی در بالای صفحه نمایش داده میشود
این سایت به گونه ای طراحی شده است که لینک های آن برای موتور های جستجو جذاب  باشد! بدین معنی که موتور های جستجو به تمام لینک های موجود در این سایت رسوخ می کنند و باعث افزایش رتبه سایتها می شوند.
در ضمن تلاش ما بر این خواهد بود که حقوق هیچ یک از لینک ها در این سایت از بین نرود.
شما می توانید از این سایت برای وبگردی استفاده کنید ، زیرا در هر موضوعی شما بهترین ها را بالاتر خواهید یافت از آنجا که توانسته اند آرا بازدید کنندگان بیشتری را جذب کنند .
از صاحبان وبلاگ ها و سایت های با محتوای مفید تقاضا می شود تا پس از قرار دادن سایت  یا وبلاگ خود نسبت به درج لینک  Sites.ir  در سایت  خود اقدام نمایند تا ورودی بیشتری جذب کنند
در صورت مشاهده ی هر گونه لینک نامناسب در سایت  سپاسگزار خواهیم بود آن را به اطلاع ما برسانید.

مراحل ثبت سایت  :

  • روی گزینه Click to add your site   در انتهای لیست لینک ها  و یا عضویت  در منوی سایت کلیک کنید  .
  • در پنجره جدید باز شده ، اطلاعات سایت و بنر انتخابی خود را وارد کرده و کلید join را فشار دهید .
  • در این مرحله کدی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که آنرا در سایت و یا وبلاگ خود، در مکان مورد نظر قرار دهید تا با کلیک بازدیدکننده بر روی آن یک رأی به آرا سایت شما اضافه شود .
  • لازم به ذکر است که کلیک از  IP های متفاوت (یونیک ) ارزش بیشتری دارد تا  کلیک های پشت سر هم تاثیر زیادی در رتبه بندی سایت ها ایجاد نکند .  هر 72 ساعت این آمار صفر می شود تا رقابت عادلانه تر گردد و شما می توانید آمار آرا ورودی ، خروجی و نظرات بازدیدکنندگان  به سایت و یا وبلاگ خود را از طریق Sites.ir مشاهده نمائید .